Şirinevler Günlük Otel Fiyatları

  • Şirinevler Günlük Otel Fiyatları
Şirinevler Günlük Otel Fiyatları

Temizlik ve hijyen bizim için en önemli unsurdur. Şirinevler Günlük Otel Fiyatları kiralık dairelerimiz tüm giriş ve çıkışlarda uzman ekibimiz tarafından titizlikle temizlenmektedir.

Ayrıca talebe bağlı olarak konaklama esnasında da temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Şirinevler Günlük Otel Fiyatları

kiralık daire temizliği personelimiz tarafından sürekli ve eksiksiz yapılmakta olup, temiz havlu, temiz çarşaf, temiz yastık kılıfları, ekstra battaniye mevcuttur.

İstek halinde günlük kiralık dairemizde cüzi bir ücret karşılığı ekstra temizlik hizmeti verilmekte olup, kullanmış olduğunuz su, klima, elektrik, internet için hiçbir ücret

Şirinevler günlük kiralık dairelerimizde talep edilmemektedir.

Şirinevler Günlük Otel Fiyatları

Şirinevler Günlük Otel Fiyatları kiralık dairelerde yemek ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı ister yürüyerek ister bir telefonla karşılayabilirsiniz.

Dairede rahatlığınız için A`dan Z`ye herşey düşünülmüştür. Şirinevler günlük kiralık dairemizde; klima, 1 adet yatak odası, 1 salon, 1 mutfak ve 1 banyo bulunmaktadır.

Şirinevler Günlük Otel Fiyatları kiralık dairelerimizde, 24 saat sıcak su, klima, tv ( tüm uydu yayınları ), wireless internet, Dvd player sizler için düşünülmüştür.

Yatak odasında geniş bir yatak, gardrop, salonda ise yatak olabilen kanepe mevcuttur. 3 kişi ayrı yataklarda çok rahat konaklayabilir.

Sürekli sıcak su ve ısınma hazır durumdadır. Yemek hazırlayabilmeniz için gerekli olan her türlü mutfak eşyası mevcuttur.

Temizlik ve hijyen bizim için en önemli unsurdur.

Evlerimiz tüm giriş ve çıkışlarda uzman ekibimiz tarafından titizlikle temizlenmektedir. Ayrıca talebe bağlı olarak konaklama esnasında da temizlik hizmetimiz mevcuttur.
HEMEN ARAWHATSAPP