Şirinevler Günlük Kiralık Residence

  • Şirinevler Günlük Kiralık Residence
Şirinevler Günlük Kiralık Residence
Açılışa özel tanıtım fiyatı yepyeni residence dairelerimiz eşyalı olup tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şeklinde dizayn edilmiştir.

Seyahatlerinizde arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek istediğinizde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz tek adres rahat bir ortam.

E-5 üzerinde metrobus ve otobüs durağının hemen yanında, taksi durağına, hastahaneye, alışveriş merkezlerine iki dakikalık mesafede ve TÜYAP fuar merkezine 10 dakikalık,

Atatürk havalimanına 5 dakikalık mesafededir. İhtiyaçlarınızı bir telefonla karşılayabileceğiniz merkezi konumda.

Şirinevler Günlük Kiralık Residence

Şirinevler Günlük Kiralık Residence kiralık daire ayrıca elbiseleriniz için ütü ve ütü masası bulunup çamaşır kurutma askılığı vardır.

Elektrikli süpürge, ışıldak yangın tüpü, ilk yardım çantası doğabilecek bir kaza için sürekli hazır konumdadır,

Ekstra havlu, nevresim, ekstra battaniye sabun - duş jeli - şampuan, tıraş köpüğü, tıraş bıçağı, diş fırçası, diş macunu, pamuk sizlerin tüm ihtiyaçları için düşünülmüştür.

Şirinevler Günlük Kiralık Residence kiralık dairelerimiz 1+1 ve 1+0 dairelerden oluşmaktadır. Stüdyo dairelerimiz de dahil olmak üzere mutfaksız dairemiz yoktur.

Konaklama sürenizde çeşitli yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlarınızı İsterseniz bir telefonla dairenize sipariş eder, isterseniz de yürüme mesafesinde bulunan AVM’ler den

kendiniz temin edebilirsiniz. Şirinevler Günlük Kiralık Residence
Şirinevler Günlük Kiralık Residence kiralık dairelerde yemek ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı ister yürüyerek ister

bir telefonla karşılayabilirsiniz. Dairede rahatlığınız için A`dan Z`ye herşey düşünülmüştür. Şirinevler günlük kiralık dairemizde; klima, 1 adet yatak odası, 1 salon, 1 mutfak ve

1 banyo bulunmaktadır.

Şirinevler Günlük Kiralık Residence kiralık dairelerimizde, 24 saat sıcak su, klima, tv ( tüm uydu yayınları ), wireless internet,

Dvd player sizler için düşünülmüştür. Yatak odasında geniş bir yatak, gardrop, salonda ise yatak olabilen kanepe mevcuttur. 3 kişi ayrı yataklarda çok rahat konaklayabilir.

Sürekli sıcak su ve ısınma hazır durumdadır. Yemek hazırlayabilmeniz için gerekli olan her türlü mutfak eşyası mevcuttur.
HEMEN ARAWHATSAPP