Şirinevler Günlük Apart Daire

  • Şirinevler Günlük Apart Daire
Şirinevler Günlük Apart Daire
İstanbula dışarıdan ulaşmanın en pratik yolu Atatürk Havalimanı´´na uçmak.

Dünyanın en büyük arasında yer alan bu havalimanına seferi bulunan sayısız firmayı inceleyip size en uygun bileti satın almak için İstanbul uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.

Şirinevler Günlük Apart Daire kiralık daire, havalimanına sadece 5 kilometre mesafede olduğu için taksiyle hesaplı ve rahat bir biçimde otelinize ulaşabilirsiniz.

Dairelerimizin en büyük avantajlarından biri toplu ulaşım seçeneklerinin çok sayıda ve pratik olması. Şirinevler Günlük Apart Daire

kiralık dairelerimizde konaklarken metroyla ya da metrobüsle sadece Avrupa yakasının değil Anadolu yakasının da birçok noktasına en fazla bir aktarmayla ulaşabilirsiniz.

Elektrikli süpürge, ışıldak yangın tüpü, ilk yardım çantası doğabilecek bir kaza için sürekli hazır konumdadır. Şirinevler Günlük Apart Daire

Son derece hijyenik olan ekstra havlu, nevresim, ekstra battaniye sabun duş jeli şampuan, tıraş köpüğü, tıraş bıçağı, diş fırçası, diş macunu, pamuk sizler için düşünülmüştür.

Turistik bir destinasyon olmayan Şirinevler Günlük Apart Daire kiralık dairelerde gezebileceğiniz fazla bir nokta bulunmuyor.

Bahçelievler ilçe merkezine sadece 3 kilometre, Bakırköy´e ise sadece 2 kilometre mesafede olduğunuz için bu iki popüler noktada bulunan her yere dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Açılışa özel tanıtım fiyatı yepyeni residence dairelerimiz eşyalı olup tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şeklinde dizayn edilmiştir.

Seyahatlerinizde arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek istediğinizde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz tek adres rahat bir ortam.
HEMEN ARAWHATSAPP